Strona główna
Klienci indywidualni
Przedsiębiorstwa
Rolnicy
Wspólnoty Mieszkaniowe
Kontakt
Dzisiaj jest czwartek, 22 lutego 2018 roku.
 lista

KLIENCI INDYWIDUALNI 

 • Przelew

  to postawowa operacja, jaką może wykonać posiadacz POL KONTA. Możesz szybko i bezpiecznie przekazywać środki na inny rachunek w naszym Banku (przelew wewnętrzny) lub do innego banku (przelew zewnętrzny) zarówno w Oddziałach Banku jak też przez internet.

  Osoby, które nie posiadają rachunku w naszym Banku, mogą dokonać wpłaty gotówką na dowolny rachunek bezpośrednio w kasie.

  Wszystkie przelewy realizujemy w elektronicznym systemie elixir.

  Jednocześnie nie pobieramy dodatkowych opłat za przelew pilny, a pieniądze w ciągu 24 godzin są na koncie odbiorcy.

  W ten sposób masz gwarancję, że Twoja płatność zostanie zrealizowana szybko i bez dodatkowych kosztów.

 • Zlecenie stałe

  to rozwiązanie dobre dla posiadaczy POL KONTA, którzy dokonują opłat o stałych kwotach, np raty kredytu, czynsz, itp. Wystarczy zlecić nam regulowanie swoich zobowiązań, a my co miesiąc przekażemy wymaganą kwotę na rachunek przez Ciebie wskazany.

 • Polecenie zapłaty

  to forma bardzo wygodna przy regulowaniu rachunków za telefon, prąd i pozostałych płatności, które nie mają stałej, określonej kwoty. Zapomnij o staniu w kolejkach i ciągłych wizytach w banku, ponieważ od momentu aktywowania Polecenia Zapłaty transakcję inicjuje wierzyciel dokładnie w dniu płatności, a rachunki regulowane są przez ich bank. W konsekwencji nie istnieje ryzyko opóźnień i naliczenia odsetek karnych. Polecenie Zapłaty realizowane jest w sposób całkowicie bezpieczny, drogą elektroniczną (system wymiany danych ELIXIR). Wystarczy wypełnić FORMULARZ zgody na obciążenie rachunku, Podaj nam swoje dane wraz ze wskazaniem rachunku, z którego będą realizowane płatności poprzez Polecenie Zapłaty.

 prawy

 

Liczba wyświetleń strony:152622 Copyright © BS Olecko
Przez korzystanie ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Polityka prywatności