Strona główna
Klienci indywidualni
Przedsiębiorstwa
Rolnicy
Wspólnoty Mieszkaniowe
Programy 300+ 500+
Kontakt
Dzisiaj jest poniedziałek, 18 lutego 2019 roku.
 menu rolnik

ROLNICY

 

 • Przelew

  to postawowa operacja, jaką może wykonać posiadacz rachunku bieżącego. Możesz szybko i bezpiecznie przekazywać środki na inny rachunek w naszym Banku (przelew wewnętrzny) lub do innego banku (przelew zewnętrzny) zarówno w Oddziałach Banku jak też przez internet.

  Osoby, które nie posiadają rachunku w naszym Banku, mogą dokonać wpłaty gotówką na dowolny rachunek bezpośrednio w kasie.

  Wszystkie przelewy realizujemy w elektronicznym systemie elixir.

  Jednocześnie nie pobieramy dodatkowych opłat za przelew pilny, a pieniądze w ciągu 24 godzin są na koncie odbiorcy.

  W ten sposób masz gwarancję, że Twoja płatność zostanie zrealizowana szybko i bez dodatkowych kosztów.

 • Zlecenie stałe

  to rozwiązanie dobre dla posiadaczy rachunku bieżącego, którzy dokonują opłat o stałych kwotach, np raty kredytu, czynsz, itp. Wystarczy zlecić nam regulowanie swoich zobowiązań, a my co miesiąc przekażemy wymaganą kwotę na rachunek przez Ciebie wskazany.

 • Polecenie zapłaty

  to forma bardzo wygodna przy regulowaniu rachunków za telefon, prąd i pozostałych płatności, które nie mają stałej, określonej kwoty. Zapomnij o staniu w kolejkach i ciągłych wizytach w banku. Nie musisz dostarczać nam co miesiąc faktur wystawionych przez operatora. Jeżeli aktywujesz u nas usługę polecenie zapłaty, faktura przyjdzie bezpośrednio do Banku, a my przelejemy wymaganą kwotę z Twojego rachunku.

 prawy

 Liczba wyświetleń strony:181313 Copyright © BS Olecko
Przez korzystanie ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Polityka prywatności